تور ایران

جاذبه های توریستی و گردشگری ایران و جهان

تور ایران

جاذبه های توریستی و گردشگری ایران و جهان

جاذبه های توریستی و گردشگری ایران و جهان

۲ مطلب در شهریور ۱۴۰۰ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰اجاره خانه روزانه در تهران امری است که امروزه، تبدیل به یکی از روزمره های انسان ها شده است. در واقع عوامل بسیار زیادی وجود دارند که سبب شده اند تا انسان ها نیاز به اجاره خانه روزانه در تهران و سکونت در محیطی بسیار عالی و مناسب داشته باشند. یکی از مهم ترین شهر هایی که امروزه با این شرایط رو به رو است، شهر بزرگ تهران می باشد. در واقع به طور روزانه، تقاضا های متعددی در خصوص اجاره خانه روزانه در تهران صورت می گیرد. و افراد بسیار زیادی برای سکونت در شهر تهران و همچنین اقامت در عالی ترین و بی نظیر ترین شرایط، اقدام به ارائه درخواست برای اجاره خانه روزانه در تهران می کنند. و این مساله سبب شده است تا در این شهر، ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

اجاره خانه روزانه در تهران و نکاتی مهم در خصوص آن

 

  • kami kami
  • ۰
  • ۰

پاییز یکی از بهترین زمان‌های ممکن برای سفر است، چرا که دیگر از ترافیک‌های سنگین چند ساعته جاده‌ها و ازدحام جمعیت خبری نیست. از‌طرف دیگر، می‌توان هتل یا اقامتگاه‌هایی با تخفیف‌های 50درصد، برای اسکان انتخاب کرد.

در فصل رنگ‌های گرم پاییز، می‌توان سفرهایی رویایی به‌دور از هیاهوی و صدا و با هزینه‌های پایین را به‌راحتی تجربه کرد. در پاییز به‌کجا سفر کنیم؛ سوالی است که بسیاری از ایرانی‌ها این روزها از یکدیگر می‌پرسند. در این گزارش چندین مکان گردشگری مناسب برای فصل پاییز معرفی می‌شود که با هم می‌خوانیم.

دریاچه جنگلی چورت

دریاچه «چورت» در شمال شرقی مازندران قرار دارد. این دریاچه به‌علت زمین ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

عکس مکان های گردشگری برای فصل پاییز

 

  • kami kami